?>
فروشگاه اینترنتی برنا      قرص گلوریا      فروش ویپ      آنرین انجین      خرید ماینر      -      دکتر دیلی      خرید تتر      بازی آنلاین رایگان      نصاب پرده      +      بازی آنلاین      سایت بازی      neuralink      دکتر زنان مشهد      .      شرکت سورنا      خرید لایسنس نود 32      آموزش آنلاین      عبا      مزون      کسب درآمد      رپورتاژ آگهی      نظارت بر ساخت      فروش آنتی ویروس      خرید بازدید سایت      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
 تعمير آسانسور تعمير آسانسور .

تعمير آسانسور

تعرفه تعمير آسانسور

تعرفه تعمير آسانسور با توجه به اينكه اسانسور قلب تپنده هر ساختمان است، اهميت و ضرورت بالايي دارد. به خاطر ارتباط مستقيم اين دستگاه با جان كاربران، تعمير آسانسور بايد به متخصصاني سپرده شود كه از ايمني، قابل اعتماد و كارا بودن ان اطمينان حاصل كنند. از طرفي، اموزش تعمير اسانسور چيزي نيست كه افراد غيرمتخصص بتوانند ان را ياد گرفته و خود ان را انجام دهند.
اگر نمي ­توانيد براي تعمير و نگهداري اسانسور، تعمير و نگهداري اسانسور هيدروليك، تعمير اسانسور در تهران تعميركار باتجربه پيدا كنيد، “اسانسور مانا” اماده كمك است. درخواست خود را به رايگان ثبت كنيد. متخصصين هزينه تعمير اسانسور را اعلام مي كنند، و شما مي­ توانيد بهترين فرد را انتخاب كنيد.

نحوه محاسبه تعرفه تعمير آسانسور

پيش از بررسي هزينه تعمير اسانسور، بد نيست روش هاي تعمير اسانسور را بررسي كنيم. تعمير اسانسور را مي­ توان در 2 حالت كلي بررسي كرد: تعرفه تعمير آسانسور

 1. تعمير اسانسور به صورت دوره­ اي

بسياري از مديران ساختمان با شركت ­هاي اسانسوري معتبر قراردادي تحت عنوان قرارداد تعمير و نگهداري اسانسور منعقد مي­ كنند. به موجب اين قرارداد، سرويسكار اسانسور به صورت دوره ­اي (ماهي يكبار) اسانسور را بازبيني، و هر گونه خرابي را شناسايي و ان را برطرف مي­ كند. با اين كار، هزينه تعمير اسانسور به ميزان چشمگيري كاهش مي ­يابد. همينطور، هر زمان كه اشكالي براي اسانسور بوجود بيايد، سرويسكار سريعا نسبت به رفع نقص اقدام خواهد كرد.

 1. تعمير اسانسور به صورت موردي

در تعمير اسانسور به صورت موردي، قرارداد تعمير و نگهداري وجود ندارد. مدير ساختمان در صورت نياز به تعمير و نگهداري اسانسور جنوب تهران و…، از يك تعميركار اسانسور كمك مي گيرد. متاسفانه تعمير اسانسور تهرانپارس، تعمير اسانسور شيراز و غيره به صورت موردي سطح ايمني پاييني دارد و پيشنهاد نمي ­شود. زيرا بعضي قطعات به موقع براي تعمير يا تعويض شناسايي نمي ­شوند؛ و امكان دارد هنگامي متوجه خرابي شويم كه خرابي يك قطعه مكانيزم كلي سيستم اسانسور را بهم بريزد. تعرفه تعمير آسانسور

هزينه تعمير و نگهداري اسانسور جنوب تهران و ساير مناطق به طور دوره اي، با هزينه تعمير اسانسور به طور موردي تفاوت دارد. هزينه تعمير اسانسور به طور موردي، معمولا گران تر از هزينه بازديدهاي ماهانه است؛ زيرا طبق قوانين اسانسور بايد ماهانه بازديد شود، پس تعرفه تعريف شده دارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۲۴:۰۵ توسط:الفباوب موضوع:

تعميرات آسانسور در تهران

تعميرات آسانسور در تهران يكي از مهم ترين خدمات آسانسور مانا است كه در نهايت سرعت و دقت انجام مي گيرد، اين گروه حرفه اي در تلاش است با ارائه بهترين خدمات رضايت شما عزيزان را به دست آورد. 

مشكلات رايج آسانسورها

توقف ناگهاني

زمان بندي ها، خطاهاي الكتريكي و معايب الكترونيكي مي تواند از عوامل عمده اين مشكل باشد. كه يك برنامه تعمير و نگهداري پيش گيرانه منظم تا حد قابل توجهي اين ايرادات را بر طرف خواهد كرد و از بروز مشكلات جزئي جلوگيري مي كند.

موتور روشن نمي شود و از مدار هيچ جرياني عبور نمي كند

در اين مورد احتمالا قسمتي از مدار الكترونيكي قطع شده است. براي رفع عيب آن در ابتدا به وسيله آوومتر همه مدارهاي الكترونيكي از جمله سيم هاي رابط، اتصالات و كليدها، دوشاخه و پريز را بررسي كرد ه و عيب مربوط را برطرف مي كنيم. بهتر است اين كار را به عهده يك تكنسين حرفه اي تعميرات آسانسور در تهران بسپاريد؛ چرا كه در صورت حرفه اي نبودن فرد، امكان خسارات بيشتر هم وجود دارد.

زمان انتظار زياد

اين مورد بيشتر در آسانسورهاي قديمي مشاهده مي شود. با قديمي شدن آسانسورها، نقص و كارآيي آن مشهود تر شده و هر تكنسين با تجربه اي مي داند كه با جايگزين كردن تابلوي مدرن تر راندمان آسانسور بالاتر مي رود. اين كار را خود شما هم ممكن است بتوانيد انجام دهيد، اما بهتر است آن را به دست يك متخصص

باز نشدن درب آسانسور در طبقات

آسانسور يك درب كشويي دارد كه روي كابين آن قرار گرفته و براي هر طبقه هم دربي مجزا دارد. باز نشدن درب هر طبقه زماني رخ مي دهد كه دستگيره قفل طبقه با كمان درب باز كن، فاصله پيدا كرده باشد. به همين علت، كمان نمي تواند قفل را به عقب ببرد و در همچنان بسته مي ماند.

افزايش دما

مشاهده شده است كه بيشتر در فصل تابستان با اين اتفاق برخورد مي كنيم. اگر سيستم خنك كننده آسانسور يا سيستم تهويه هواي آن به خوبي كار نكند، دما در درايو و سيستم كنترل به ۱۰۰ درجه هم خواهد رسيد كه باعث اختلال در عملكرد آسانسور خواهد شد. توجه داشته باشيد كه دماي عملكرد مناسب در آسانسور بين ۵ تا ۴۰ درجه است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۱۱:۳۳ توسط:الفباوب موضوع:

تعمير و نگهداري آسانسور در تهران

در اين مطلب در رابطه با خدمات تعمير و نگهداري آسانسور در تهران صحبت خواهيم كرد و موارد مختلفي را مورد عيب يابي و ارزيابي قرار خواهيم داد تا شما با عيب يابي آن ها در انتخاب شركت هاي ارائه دهنده خدمات تعمير و نگهداري آسانسور بهترين كيفيت خدمات را هم دريافت كنيد. با آسانسور مانا همراه باشيد.

آنچه به عنوان يك قانون پذيرفته شده در تمامي شركت هاي خدماتي آسانسور امروزه اجرا مي گردد، صرف نظر از شهر و منطقه يكسان بوده و تابع قوانين خاص است كه از سوي تمامي اين مراكز و تعميركارانش لازم الاجرا است.

فرق نمي كند كجاي ايران و خواهان چه خدماتي باشيد؛ شركت هاي ارائه دهنده خدمات تعمير و نگهداري آسانسور بايد بتوانند به طور ماهانه خدمات ارزنده اي را توسط سرويسكار آسانسوري كه مجاز و تحت نظر آن شركت معتبر فعاليت مي كند و خدمات تعميرات آسانسور را به تمامي متقاضيان خود ارائه دهد.

آسانسور همان قدر كه مي تواند از جمله وسايل بسيار كاربردي محسوب شود به علت كارآيي خاص و محيط كاري خطرناك كه در قالب يك چاه طراحي شده است بايد چنان پيشرفته و داراي نكات ايمني ظريف باشد كه بتواند جان مسافران را تضمين كرده و آنها را تا حد امكان از انواع خطرات مصون بدارد، به همين دليل واگذاري تعمير و نگهداري آن توسط شركت هاي معتبري چون آسانسور مانا؛ ارائه دهنده خدمات تعمير و نگهداري آسانسور در تهران يكي از موارد ضروري است كه نبايد كوچكترين احمال و كم كاري در مورد آن صورت گيرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۱۸:۱۷ توسط:الفباوب موضوع:

بازرسي آسانسور

بازرسي آسانسور هميشه نقش مهمي داشته و سرويس و نگهداري آسانسور توانست به واسطه جلوگيري از مشكلات به يك امر مهم تبديل شود. در گذشته و سالهاي قبل از آنكه سنديكاي صنعت آسانسور شكل بگيرد، كنترل نهايي آسانسور ها توسط افراد با تجربه و متخصص شركتهاي فروشنده انجام مي شد.
با اين كه اين سيستم خالي از اشكال نبود، اما به هرحال نشان از نظارت در نصب و بهره برداري آسانسور داشت و هر چه تشكيلات شركت فروشنده منسجم تر و قوي تر بود اين نظارت دقيق تر انجام مي شد.
تا زمانيكه معايب برطرف نمي شد، آسانسور را تحويل كارفرما يا مصرف كننده نمي دادند، ضمن اينكه پس از تحويل آسانسور شركت نصاب حداقل مدت يكسال مسئوليت سرويس و نگهداري آسانسور را به عهده داشت و چنانچه پس از تحويل آسانسور مشكلاتي پيش مي آمد، گروه بازرسي آسانسور موظف به برطرف كردن آن بود.
در اين دوره بعضي از شركتها به دلايل مختلف با كارفرما در رابطه با خرابي آسانسور و مشكلات آن دچار اختلاف مي شدند، كه به علت عدم وجود سازمان نظارتي و پاسخگويي، داستانهاي زيادي اتفاق مي افتاد، اما بعد از تاسيس سنديكا و هماهنگي بين ارگان هاي ذيربط و سازمان استاندارد، كم كم مشكلات بين كارفرما و شركتهاي فروشنده كم شد و نظمي به وجود آمد، پس از نصب و راه اندازي آسانسور، زماني كه بايد دوره بهره وري از آن آغاز شود، حتما” بايد گواهي تائيديه نصب آسانسور و بهره برداري از آن توسط شركتهاي بازرسي آسانسور صادر و اخذ گردد.
در اينجا ذكر يك نكته خالي از لطف نيست، كه در مراحل بازرسي آسانسور همه از يك رويه واحد استفاده نمي كنند و در بخشي از قسمتهاي بازرسي آسانسور سليقه اي عمل مي شود.
بعضي از مشكلات آسانسور بسيار رايج مي باشند و تقريبا براي همه آسانسورها ايجاد مي شوند. مثلا امكان دارد شما هم با توقف هاي ناگهاني آسانسور مواجه شده باشيد. اين توقف ها معمولا به دليل خطاهاي الكتريكي رخ مي دهند و برطرف كردن آن ها كار دشواري نيست.
گاهي هم چشمي آسانسور دچار نقص مي شود كه اين مورد بيشتر در آسانسورهايي با سيستم قديمي قابل مشاهده است. افزايش زمان انتظار، روشن نشدن موتور، سروصداي زياد آن، باز نشدن درب بيروني، از كار افتادن سيستم تهويه و بسياري ديگر از موارد مشابه، از جمله رايج ترين مشكلاتي مي باشند كه براي آسانسورها به وجود مي آيند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۳۴:۴۵ توسط:الفباوب موضوع:

تعمير آسانسور در شمال

اگر نياز به تعمير آسانسور در شمال تهران داريد، اين جا بهترين جايي است كه مي توانيد باشيد! تعمير آسانسور يكي از خدمات بسيار حرفه اي اين مركز بوده و ما در تلاشيم با خدمات رساني با كيفيت و سريع رضايت شما را جلب كنيم.

تعمير آسانسور تجريش – تعمير آسانسور نياوران

طول عمر متوسط يك آسانسور 15-20 سال است. از اين رو، از آسانسورهاي واحدهاي قديمي بايد توقع بد كار كردن را داشته باشيم؛ جاي تعجب ندارد كه چنين آسانسورهايي به دفعات ازكار بيفتند.

ازجمله ايرادات رايجي كه احتمالا با آسانسورهاي قديمي خود تجربه كرده ايد، درست باز و بسته نشدن درهاي آسانسور است. اگر يك بار در هفته با اين ايراد مواجه شديد و يا هر قسمت ديگري از آسانسور  شما با مشكل مواجه شد، بدانيد شايد به فكر سرويس آسانسور نبوده ايد و حالا، زمان تعمير آسانسور فرا رسيده!

تعمير آسانسور قلهك – تعمير آسانسور جماران

بسياري از عزيزان جهت تعمير آسانسور آپارتمان خود با ايرادات زيادي مواجه مي باشند. از جمله اين ايرادات پيدا كردن تعميركار با تجربه و كارشناس است كه به راحتي نمي توان مجموعه كارشناس و متعهد در اين زمينه پيدا كرد. از سوي ديگر هزينه هاي تعمير آسانسور بسيار متغير بوده و با يك جستجو ساده و استعلام قيمت مي توان دريافت كه اختلاف قيمت ها بسيار است. اما ما براي تعمير آسانسور شما بهترين هزينه ها را در برابر كيفيت بالاي خدمات درنظر گرفته ايم.

تعمير آسانسور ازگل – تعمير آسانسور لويزان – تعمير آسانسور در شمال

پس از پايان نصب و تاييد اداره استاندارد داشتن قرارداد سرويس و نگهداري با مجموعه معتبر و داراي پروانه مونتاژ، از اساسي ترين نيازهاي ساختمان است. آسانسور مانا با انعقاد قرارداد سرويس و نگهداري و بيمه كامل آسانسور با مديران ساختمان، ماهيانه و به شكل زمان بندي شده، مبادرت به سرويس آسانسور بر اساس چك ليست ارائه شده سنديكاي آسانسور مي كند.

تعمير آسانسور ميني سيتي – تعمير آسانسور سوهانك

تمام محصولات و خدمات ارائه شده تعمير آسانسور در شمال تهران داراي گارانتي هستند. پس قطعات نصب شده كه تحت پوشش قرارداد سرويس و نگهداري آسانسور مي باشند، به واسطه گارانتي معتبري كه دارند، شامل خدمات پس از فروش مي شوند. مشتريان مي توانند در صورت بروز ايرادات احتمالي، در كوتاه ترين زمان از اين خدمات استفاده كنند.

علت توفقات بي مورد آسانسور

تعمير آسانسور دروس – تعمير آسانسور حسين آباد

حضور سرويس كار آسانسور جهت بررسي تمام اجزاي آسانسور، تنظيم بعضي اجزا و كنترل كارآيي مكانيكي و سرعت آسانسور الزامي است. آسانسور مانا با انعقاد قرارداد سرويس و نگهداري آسانسور و بيمه كامل آن، ماهيانه و به شكل زمان بندي شده، مبادرت به سرويس، تعمير آسانسور بر اساس چك ليست ارائه شده مي كند.

تعمير آسانسور اقدسيه – تعمير آسانسور زعفرانيه

بسياري از مشترياني كه خدمات تعمير آسانسور را دريافت كردند كه از خدمات بعضي از مجموعه ها هرگز راضي و خرسند نبودند دليل آن تازه تاسيس بودن مجموعه تعمير آسانسور در شمال بوده و دليل دوم عدم استفاده از نيروهاي كارشناس و مجرب است. شما مي توانيد با كمك ما بهترين خدمات را براي آسانسور ساختمان خود پياده كنيد.

تعمير آسانسور آجودانيه – تعمير آسانسور محموديه

اگر قطعه اي از آسانسور خراب يا فرسوده گردد بايد تعمير گردد و اگر تعمير يا عوض نگردد حتما در كارآيي آسانسور اختلال ايجاد خواهد كرد يا باعث اختلال كل دستگاه خواهد شد و بدترين اتفاقي كه در اختلال آسانسور امكان دارد رخ دهد خطرات جاني است.جهت درك بيشتر نياز به تعمير آسانسور در شمال فرض كنيد كه طناب آسانسور فرسوده شده است. فرسودگي سيم باعث خوردگي فلكه و هرزگرد شده بوده و اگر فلكه فرسوده گردد و ترمز ايمني فعال نگردد آسانسور حتما سقوط خواهد كرد در نتيجه تعمير كردن آسانسور باعث ايمني بيشتر آسانسور خواهد شد.

تعمير آسانسور فرمانيه – تعمير آسانسور كامرانيه – تعمير آسانسور در شمال

همانطور كه مي دانيد در تعمير آسانسور هزينه هاي كمتري متحمل افراد استفاده كننده از خدمات آسانسور مي شود. اگر تعويض قطعات داراي هزينه اي بيشتر است. تعمير به موقع هر قطعه آسانسور مي تواند از آسيب به قطعات اصلي و قطعات مرتبط با قطعه تعمير شده جلوگيري به عمل آورد. پس يادگيري تعمير آسانسور از اهميت به خصوصي برخوردار بوده و هر سرويسكار ماهر لازم بوده كه در مورد تعمير قطعات آسانسور اطلاعات خود را دائما به روز رساني كند.

تعمير آسانسور داوديه – تعمير آسانسور ونك

تمام خدمات مجموعه ما به شكل كاملا تضميني و با عقد قرارداد انجام مي گردد و مجموعه ما متعهد مي گردد همه خدمات تعمير آسانسور را جهت شما به شكل حرفه اي و تضميني انجام دهد تا بتواند رضايت شما را به دست بياورد.

تعمير آسانسور جردن – تعمير آسانسور الهيه

فردي كه داراي توانايي تعمير قطعات آسانسور است، نصب آسانسور را با سرعتي به مراتب بيشتر از يك نصاب معمولي آسانسور انجام مي دهد و در واقع تعمير آسانسور سخت تر از نصب آسانسور است.تعداد قطعات آسانسور به حدي زياد بوده كه تشخيص اختلال آسانسور امري دشوار است. اين امر نيازمند دانش كافي، تخصص و مهارت در زمينه آسانسور است.

تعمير آسانسور ولنجك – تعمير آسانسور اوين

متاسفانه بعضي از نصابان آسانسور به دليل نداشتن تجربه كافي و عجله كردن در كار، نصب آسانسور را به شكل غير اصولي انجام داده و قطعات به خوبي بر سر جاي خود تنظيم نگرديده اند.اين امر باعث اختلال هاي متعدد در آسانسور گشته و نياز به تعمير،توسط افراد كارشناس و با تجربه كافي در زمينه آسانسور دارد. دقت، صبر، داشتن مهارت و تجربه از اصولي بوده كه هر تعمير كار يا نصاب آسانسور بايد اين اصول را داشته باشد.

تعمير آسانسور ظفر – تعمير آسانسور دركه – تعمير آسانسور در شمال

در سال هاي اخير با توجه به بهاي همه شده بالاي قطعات آسانسور، بسياري از سازندگان ساختمان و انبوه سازان از قطعات بي كيفيت در آسانسور استفاده مي كنند. اين امر باعث مي گردد عمر مفيد قطعات آسانسور كمتر شده و متاسفانه شاهد اختلال هاي مكرر در آسانسور باشيم. اقلام وارداتي مانند موتور هاي آسانسور، بردهاي الكترونيكي و ديگر ملزومات داراي كيفيت و مطابق با استاندارد هاي جهاني توليد شده است اما داراي قيمت بالايي است. بايد تلاش كرد نياز كشور به بسياري از قطعات آسانسور از طريق داخل كشور تامين گردد و سازندگان در داخل كشور با بهبود كيفيت قطعات، نياز كشور را از قطعات آسانسور تامين كنند.

تعمير آسانسور فرحزاد – تعمير آسانسور تهران ويلا

همانطور كه مي دانيد صنعت آسانسور روز به روز شاهد دستاورد هاي جديد و توليدات متنوع و با كيفيت است. بسياري از سرويسكاران آسانسور با اين تكنولوژي جديد آشنايي نداشته و  اطلاعات و دانش خود را به روز رساني نمي كنند ودر نتيجه به اشتباه رفتاري از خود نشان مي دهند كه جز صدمه به قطعات آسانسور هيچ دليل ديگري ندارند. پس سرويسكاران بايستي هر ساله در دوره هاي مهارت آموزي مجموعه كرده و دانش خود را تكنولوزي روز آسانسور منطبق كنند.

تعمير آسانسور سعادت آباد – تعمير آسانسور شهرك غرب

سرويس و نگهداري به موقع  آسانسور  كه توسط يك مجموعه تعمير آسانسور در شمال تهران انجام مي گيرد و شامل قرارداد سرويس و نگهداري به شكل سالانه است، از بسياري از اختلال هاي آسانسور جلوگيري مي كند. در بسياري از موارد نياز به تعمير نيست. در واقع مي توان اين طور برداشت كرد كه طرز استفاده درست از آسانسور، بازديد دوره اي، تنظيمات كلي، نظافت كلي سيستم و آموزش نكات ايمني براي استفاده از دستگاه نكاتي بوده كه  باعث مي گردد در بسياري از هزينه ها صرفه جويي جهت مديران و ساكنان ساختمان حاصل شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۰۵:۱۵ توسط:الفباوب موضوع:

بررسي انواع موتور آسانسور

در اين مقاله مي خواهيم به بررسي انواع موتور آسانسور بپردازيم. موتورهاي آسانسور مهم ترين اجزاي آن هستند و شما مي توانيد براي تعمير و سرويس موتور آسانسور با ما در ارتباط باشيد. براي تعمير موتور آسانسور – تعويض موتور آسانسور و يا … مي توانيد همين حالا با ما تماس بگيريد تا شما را راهنمايي كنيم!

 

آسانسور مانا يكي از بهترين شركت هاي خدمات رساني در زمينه سرويس و تعميرات آسانسور است و شما مي توانيد در زمينه نصب، تعمير، سرويس و نگه داري هاي مربوط به اين دستگاه جادويي روي ما حساب كنيد. تمام تلاش ما ارائه خدمات عالي با بهترين قيمت بوده و در تلاشيم نظر شما را در زمينه اعتماد و رضايت به دست آوريم.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۳۸:۳۱ توسط:الفباوب موضوع:

سرويس ماهيانه آسانسور

 

با برنامه ريزي براي سرويس و نگهداري منظم با يك شركت تعميرات آسانسور مثل شركت ساختماني آسانسور مانا، شما قبل از بروز اشكالات احتمالي به جاي انتظار براي اقدام تا وقتي اشكالي پيش بيايد، در بالاي اشكالات احتمالي باقي مي مانيد.

 

سرويس و نگهداري آسانسور عملكرد آسانسور را بهبود مي بخشد و باعث سهولت استفاده كاربران گردد. بدون انجام خدمات سرويس و نگهداري مناسب، شما امكان دارد با اشكالات احتماليآسانسور مسكوني خود روبرو شويد كه منجر به هزينه هاي تعمير و سرويس بسياري مي گردد. هرچه مدت آن را به تعويق بياندازيد، به احتمال زياد آسانسور شما به تعمير بيشتري نياز خواهد داشت.

سرويس ماهيانه آسانسور حرفه اي، مطمئن و سريع!

وقتي صحبت از سرويس ماهيانه آسانسور قابل اطمينان مي گردد، موارد بسياري وجود دارد كه بايد جستجو كنيد – مواردي كه فرد معمولي احتمالا از دست مي دهد، به همين علت سرويس و نگهداري حرفه اي آسانسور ضروري است.

مواردي مثل بازرسي، آزمايش ايمني، تعمير مجاز كارخانه و سرويس و نگهداري معمول همه موارد اصلي نگهداري آسانسور مسكوني است. وقتي افراد حرفه اي مي آيند تا به آسانسور شما نگاه كنند، موارد مختلفي وجود دارد كه آن ها در اطراف ماشين آسانسور، گودال و ماشين آلات آسانسور بررسي مي كنند تا مطمئن شوند همه چيز آنطور كه بايد عمل مي كنند.

در اتاق ماشين متخصصان سيم كشي برق شما را بررسي مي كنند، روغن را بررسي مي كنند تا مطمئن شويد همه چيز به خوبي روغنكاري شده است و مطمئن مي شوند راهي براي ورود به اتاق ماشين وجود دارد كه مطابق با استانداردهاي كد است.

در داخل كابين آسانسور، سرويسكار آسانسور اطمينان حاصل مي كند كه درها مي توانند به درستي باز و بسته شوند، سقف، نرده ها و ديوارها را براي مشاهده هر آسيب ديدگي بررسي مي كند، چراغ هايي را كه امكان دارد سوخته باشند تعويض كرده و تلفن اضطراري را بررسي مي كند.

سرويسكار پانل و ميزان پاكسازي درب را بررسي كرده و هر چراغ سوخته را تعويض مي كند. او قاب كابين، سيستم ريلي، كابل ها را براي هر نشانه اي از سايش، دروازه ها، تمام مدارهاي ايمني را بررسي مي كنند و سيستم را بررسي كرده تا مطمئن شود در بهترين شرايط قرار دارد. سرويس ماهيانه آسانسور 

آيا عدم سرويس و نگهداري دوره اي آسانسور باعث خراب شدن آسانسور مي گردد؟ در پاسخ به اين سوال بايد گفت بله؛ گاهي نقص در يك قسمت كوچك از آسانسور، كه با صرف وقت و هزينه بسيار كم قابل حل است، باعث ايجاد مشكل در يكي از قسمت هاي اساسي آسانسور مي گردد و احتمال دارد باعث ناهنجاري هايي در ساختمان ايجاد كند و هزينه حل خراب شدن آسانسور را چند برابر مي كند و احتمال دارد خسارت ها مالي و جاني هم به بار آورد.

سرويس ماهانه آسانسور باعث افزايش امنيت آسانسور محل سكونت يا محل كار شما مي گردد.

يك قرارداد سرويس و نگهداري آسانسور با كيفيت بايد با توجه به برنامه كنترل نگهداري طراحي گردد. همينطور بايد اطمينان حاصل گردد كه آسانسورهاي شما:

 • ساكنين را ايمن نگه داريد.
 • با كدهاي قابل اجرا مطابقت داشته باشيد.
 • از تعمير پرهزينه و تعويض قطعات خودداري كنيد.
 • بازرسي هاي مورد نياز را پشت سر بگذاريد.

چك ليست سرويس و نگهداري آسانسور 

تعميرات آسانسور به صرفه تر است يا سرويس و نگهداري آن ؟

بعضي از افراد گمان مي كنند كه هر موقع آسانسور به تعمير نياز داشت همان موقع بهتر است تا تعمير گردد چون گمان اين افراد اين است كه سرويس و نگهداري آسانسور يك هزينه اضافي است. سرويس ماهيانه آسانسور خيلي به صرفه تر است و باعث مي گردد از بروز آسيب هاي جدي پيشگيري كند و هزينه هاي مالي ان را كاهش دهد.

مشكل در يك بخش آسانسور چه مشكلاتي به ديگر بخش ها وارد مي كند ؟

همانطور كه قبلا هم به آن اشاره كرديم مشكل در يك بخش باعث مي گردد به ديگر بخش ها هم آسيب برسد علت آن هم اين است كه ديگر سيستم آن هماهنگي سابق خود را از دست مي دهد و به بخش هاي مختلف آن فشار بيش از حد وارد مي گردد. سرويس ماهيانه آسانسور 

براي مثال دقت داشته باشيد در صورتي كه سيم هاي آسانسور و يا سيم بكسل دچار آسيب شده باشد، همين مورد مي تواند باعث آسيب به فلك هاي كششي آسانسور گردد، درنهايت هم امكان پارگي سيم بكسل و سقوط آسانسور هم وجود دارد و صدمات مالي و جاني بسياري را به فرد وارد مي كند.

مشكل قطعات آسانسور ناشي از عدم سرويس و نگهداري مرتب آسانسور

آيا نبودِ سرويس و نگهداري دوره اي آسانسور باعث خراب شدن آسانسور مي گردد؟ در پاسخ به اين سوال بايد گفت بله؛ گاهي نقص در يك قسمت كوچك از آسانسور، كه با صرف وقت و هزينه بسيار كم قابل حل است، باعث ايجاد مشكل در يكي از قسمت هاي اساسي آسانسور مي گردد و هزينه تعميرات آسانسور را چند برابر مي كند.

عدم سرويس و نگهداري آسانسور به صورت دوره اي و منظم باعث مشكل قطعات اساسي آسانسور مي گردد. معمولاْ هزينه اي كه براي تعمير و جايگزيني اين قطعات وجود دارد، بيش از هزينه سرويس ماهيانه است.

عواقب ناديده گرفتن اهميت سرويس و نگهداري آسانسور

 • مشكل در «رزيستور»هاي تابلو فرمان باعث مشكل «درايو» تابلو فرمان مي گردد؛ «درايو» يكي از گران قيمت ترين قطعات آسانسور است؛ (حدود 7-8 ميليون تومان). اين در حالي است كه اگر در سرويس ماهيانه آسانسور مشكل رزيستور تشخيص داده گردد، هزينة تعويض «رزيستور» حدود 300 -400 هزار تومان است.
 • عيب يابي نكردن «سيم بكسل» باعث مي گردد كه افراد متوجه خوردگي «سيم بكسل» نشوند؛ خوردگي «سيم بكسل» باعث ليز خوردن «سيم بكسل» و در نهايت سقوط آسانسور مي گردد.
 • تنظيم نبودن «فنر گاورنر» كه تنها با يك بازرسي و تنظيم مجدد قابل حل است، باعث «پاراشوت» كردن آسانسور و از بين رفتن «ريل»هاي آسانسور مي گردد.
 • كم شدن روغن «موتور گيريبكس» كه تنها با اضافه كردن روغن در سرويس ماهيانه مي توان آن را برطرف كرد، باعث خرد شدن كل «موتور گيريبكس» و از از بين رفتن آن مي گردد. هزينه روغن موتور گيربكس كجا هزينه موتور گيربكس كجا!
 • كثيف بودن و يا وجود گرد و غبار بر روي «لقمه هاي پاراشوت»-كه تنها با تميز كردن لقمه ها به صورت منظم در هر بازديد سرويس و نگهداري انجام مي گردد- باعث «پاراشوت» كردن آسانسور و از بين رفتن «ريل»هاي آسانسور مي گردد.

سرويس ماهيانه آسانسور


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۵۲:۲۷ توسط:الفباوب موضوع:

مركز سرويس آسانسور

سرويس و نگهداري آسانسور به شدت اهميت دارد چون جلوگيري مي كند از هزينه هاي سنگيني كه در اثر نداشتن سرويسكار به وجود مي آيد. سرويس آسانسور داراي اهميت فراواني است و اهميت سرويس دوره اي بركسي پوشيده نيست.

بايد به اين نكته توجه كرد همه سيستم ها نياز به سرويس شدن دارند و در صورتي كه سرويس كردن يا بازبيني به صورت دوره اي انجام نشود.باعث خسارات جبران ناپذيري خواهد شد. چراكه مكانيزم آسانسور به هم مرتبط است و در صورت نقص در يك قسمت، ساير بخش ها نيز به مرور زمان دچار آسيب جدي خواهد شد.

بايد دانست بدون در نظر گرفتن نوع و گروه ساخت آسانسور بايد سرويس ماهي يك بار انجام گيرد و اين بازرسي و سرويس توسط مركز سرويس آسانسور پشتيباني شود.چرا كه آسانسور داراي قطعات متعددي بوده و تامين كردن قطعه از عهده يك شخص خارج است.اما مركز سرويس آسانسور ارائه دهنده خدمات آسانسور به راحتي مي تواند انواع قطعات آسانسور را تامين كند و در سرويس و نگهداري آسانسور مورد استفاده قرار دهد.

سرويس و نگهداري آسانسور مركز سرويس آسانسور مانا با مجوزهاي رسمي فعاليت، به عنوان مركز سرويس آسانسور سريعترين خدمات را در همه ايام سال و بدون تعطيلي به كاربران عزيز ارائه ميدهيم تا با پشتيباني قدرتمند به مزاياي زير در براي اطمينان خاطر در بهره وري هر چه بهتر بدست آوريد.

اقدامات سرويس و نگهداري آسانسور

 • آچار كشي و روغنكاري و چك كردن قطعات، موتور گيربكس، سيم بكسل و كابل هاي آسانسور در هر بازديد.
 • انجام و اجراي يك سرويس اصولي و اطمينان از عملكرد قطعات و صحت بكسل و اتصالات در ابتداي عقد قرارداد.
 • آسانسور در هر بازديد به صورت ماهيانه مطابق چك ليست سرويس و نگهداري آسانسور مورد بررسي قرار مي گيرد.
 • بررسي دلايل ايجاد نقص در سيستم آسانسورها و حل نواقص آن در سريعترين زمان ممكن.

از مزاياي سرويس دوره اي آسانسور مي توان به امنيت بيشتر آسانسور اشاره كرد:

همان طور كه اشاره شد، استفاده نكردن از خدمات سرويس آسانسور در ظاهر كار، باعث صرفه جويي در هزينه هاي ماهانه ساختمان مي گردد.

اما شما بايد بدانيد كه در صورتي كه آسانسور شما خراب گردد و نياز به تعمير آسانسور داشته باشد، به خاطر خرابي هاي پي درپي، بايد هزينه اي بيشتر از يك ماه سرويس و نگهداري آسانسور را براي مشكل يابي به سرويسكار بدهيد. مركز سرويس آسانسور

چرا كه امكان خرابي هاي ناگهاني و طولاني مدت آسانسور وجود خواهد داشت. قطعا هيچ كسي دوست ندارد كه يك روز غافلگير گردد و در آسانسور گير بيفتد!

سرويس ماهيانه آسانسور يك هزينه اضافي براي منزل سكونت يا كار شما نيست بلكه باعث افزايش امنيت آن مي گردد.

مطلب كامل: مركز سرويس آسانسور

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۳۸:۲۰ توسط:الفباوب موضوع:

علت خرابي درايو آسانسور

 

درايوها دستگاه هايي هوشمند با قابليت هاي بالا مي باشند. در اين دستگاه هاي هوشمند، معمولا عيوب و مشكلات كاركرد به صورت ارور به كاربر اطلاع داده مي شود. درايوهاي آسانسور برندهاي بسياري دارند و درنتيجه براي هر برند مي توان به صورت تخصصي ليست ارور و راه رفع مشكل را ارائه داد ولي بعضي نكات درمورد درايوها عمومي تر مي باشند.

علت توفقات بي مورد آسانسور

پيش از بررسي علت خرابي درايو آسانسور بايد دانست اين دستگاه از هر برندي كه باشد، داراي دو جزء اصلي است:

برد تغذيه يا پاور برد كه در قسمت زيرين درايو قرار گرفته است و خود شامل اين قسمت هاست:

 1. پل ديود علت خرابي درايو آسانسور
 2. igbt
 3. سوئيچينگ
 4. برد فرمان يا رگيوليشن كارد كه در قسمت فوقاني درايو جاي دارد.

علت روشن نشدن درايو آسانسور

هميشه موضوع علت خرابي درايو آسانسور نيست. در همه درايوها بايد دو ترمينال مثبت به هم پل شوند. نام ترمينال ها امكان دارد در انواع درايو و برندهاي گوناگون آن متفاوت باشد ولي به هم پل شدن ترمينال هاي مثبت، قاعده اي است كه تحت هر نام بايد رعايت شود. در غير اين صورت، حتي با وجود اين كه درايو سالم است و برق سه فاز وارد آن مي شود، روشن نخواهد شد.

به اين موضوع قدري جزئي تر مي پردازيم. اگر از وصل بودن و ورود برق سه فاز اطمينان داريد، اين مراحل را انجام دهيد:

 1. به سراغ سيم رابط ميان دو قسمت تغذيه و فرمان (پاور برد و رگيوليشن كارد) برويد و صحت اتصال آن را بررسي كنيد.
 2. پل بودن دو ترمينال مثبت را بررسي كرده و از آن اطمينان يابيد.
 3. كافي بودن ولتاژ AC سه فاز را بررسي كنيد. علت خرابي درايو آسانسور
 4. با استفاده از ولت متر، مقدار ولتاژ DC ميان ترمينال هاي مثبت و منفي درايو را اندازه بگيريد و اطمينان حاصل كنيد برابر با 560 VDC باشد.

مرحله چهارم تعيين كننده است چون اگر ميزان ولتاژ هم درست باشد معلوم مي شود مشكل از سوئيچينگ است. ولي اگر ميزان ولتاژ درست نباشد، وارد مرحله جداگانه اي براي تست هاي گوناگون مي شويم.

 

علت خرابي درايو آسانسور


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۴۳:۰۳ توسط:الفباوب موضوع:

تعمير آسانسور غرب تهران

 

كارشناسان تعمير آسانسور غرب تهران در اين استان پهناور با تمركز كامل در غرب فعاليت خود را به انجام مي رساند و نسبت به سرويس و نگهداري آسانسور اقدامات لازم را به انجام مي رساند.

اعزام نيروي متخصص در قالب سرويس كار به محل اقامت شما عزيزان اقدام شاياني است در جهت به انجام رساندن رسالت بزرگ خويش كه بر دوش خود احساس مي كند.

اين سرويسكاران در سايه شركت هايي با داشتن پشتوانه قوي مديريتي، پرسنل مجرب و با سابقه به عنوان يك شركت سرويس و نگهداري آسانسور فعاليت كرده و به همين دليل قابل اعتماد و كاملاً مجرب و كارآزموده هستند.

كارشناسان تعمير آسانسور غرب تهران با سرويس و نگهداري منظم طبق اصول پذيرفته شده و موجود درقرارداد، مي تواند مجموعه خدمات آسانسور از صفرتا صد را مطابق با درخواست و نياز شما به انجام برساند.

فرقي نمي كند آسانسور شما از چه نوع فناوري بهره برده باشد، اين مجموعه با سرويسكاران متخصص خود قادر است با شناسايي دقيق مشكل به تعويض يا سرويس قطعات اقدام نمايد.

همه خدمات تعمير آسانسور غرب تهران با نازل ترين قيمت انجام مي گيرد تا بتوانيم رضايت صد در صدي مشتريان خود را كسب كنيم، فهرست خدمات اين مجموعه را مي توان به اين صورت تقسيم كرد:

 • اجراي تعمير و نگهداري آسانسور بر طبق چك ليست
 • عقد قراردادهاي رسمي با سازندگان ساختمان
 • اعزام افراد متخصص جهت تعمير آسانسور
 • جنرال سرويس منظم جهت قرارداد سرويس آسانسورساليانه
 • اجراي تعميرات توسط افراد متخصص و با سابقه
 • ارائه خدمات در كوتاه ترين و كمترين زمان ممكن
 • بهترين كيفيت و مطابق با فناوري هاي روز دنيا
 • آچار كشي نمودن همه قطعات
 • تنظيم و رگلاژ درب ها
 • روغن كاري ريل ها
 • تنظيم و تست ترمز موتور
 • تست و تنظيم كشش سيم بكسل نمره ۱۰ ونمره۶
 • تنظيم كردن لولاي  طبقات
 • بررسي قطعات مكانيكي، راه اندازي و الكتريكي
 • تست ترمز اضطراري

تعمير آسانسور غرب تهران


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۴۹:۱۴ توسط:الفباوب موضوع: